Оборудване - Куклен Театър - Пловдив.

Държавен куклен театър Пловдив разполага със собствена сграда, в която работи художественият и административният екип. Театърът разполага със собствена сцена, 2 репетиционни зали и ателиета за сценични костюми и декори. Сцената на Държавен куклен театър Пловдив е професионално оборудвана и изцяло обновена през 2019 г. и се отдава под наем за различни местни и регионални събития. Зрителната зала е с вместимост 139 места, от които две са за зрители с двигателни трудности. Фоайето на кукления театър се използва за представяния на книги, тематични уъркшопи и ателиета, прожекции на филми, изложби и др.


СЦЕНА

Изтеглете чертеж на сцената тук: Stage plan


ПУЛТ ЗА ОСВЕТЛЕНИЕ

ETC ELEMENT 60 Lighting control


ПРОЖЕКТОРИ НА СЦЕНАТА

Осветителна кабина:

  • прожектор следач Vedette 12H - 1200W - 1 брой

Осветителни тела над авансцената:

  • прожектори Eurolight 1000 W – 5 броя
  • прожектори Combi 1000 W – 4 броя
  • От дясната страна на авансцената - прожектори 1000 W – 4 броя; интелигентни прожектори moving head - Claypaky - 2 броя
  • От лявата страна на авансцената - прожектори 1000 W – 4 броя; интелигентни прожектори moving head - Claypaky - 2 броя
  • Осветление зад портала (на чига)- прожектори Dedolight 650 W – 8 броя; RGB вана Dalis 861 - 1 брой
  • Шлицове зад портала - от ляво прожектори Dedolight - 650 W – 3 броя; прожектор Veb Narva - 1 брой. - от дясно прожектори Dedolight - 650 W – 3 броя; прожектор Veb Narva - 1 брой

Осветление след портала над сцената:

  • Прожектори Veb Narva 650 W – 6 броя
  • Прожектори 1000 W – 2 броя
  • RGB вана Dalis 861 -  1 брой

Осветление в задната част над сцената:

  • RGB вана Dalis 861 - 2 брой
  • интелигентни прожектори moving head - Claypaky - 2 броя

Прожектори отстрани на сцената:

  • От дясно  - профилни прожектори ETC source four  – 5 броя
  • От ляво - профилни прожектори ETC source four – 5 броя

Допълнително оборудване:

    • Профилни прожектори ADB Warp - 800 W - 2 броя
      • Халогенни вани - 1000 W - 3 броя
        • Прожектори Eurospot ADB - 650 W - 6 бр.
          • Профилни прожектори Minuette Profile - 650 W - 14 броя 
          • Прожектори Veb Narva - 650 W - 10 броя
          • Стойки за прожектори - 6 броя
            • Пушек машини - 2 броя /една за тежък дим с охладителна вана и една за лек дим/

            • ЗВУК

              Пулт “ALLEN & HEATH - ZED 22 FX.

                Усилватели BIEMA Q 150 и BIEMA F- 1 Subwoofer.

                  NUMARK CDN 77 USB.

                    SONY минидиск дек MDS – JE 530 и MDS – JE 780.

                      Компютър Pentium G3220 3.00 GHz, RAM 4 GB.

                        Кондензаторни микрофони – 3 бр.

                          Динамични микрофони – SOLTON – 2 бр.

                            Безжични микрофони – AKG WMS 40 mini dual – 3 бр.

                              SENNHEISER XS WIRELESS – 2 бр.


                              Споделете тази страница

                              No performances today

                              01.02.2014 11:23

                              Приказка за юнаците

                              03.02.2014 13:00

                              Малкият Мук

                              05.02.2014 16:00

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              09.02.2014 11:22

                              Приказка за юнаците

                              11.02.2014 16:00

                              Приказка за юнаците

                              12.02.2014 12:30

                              Приказка за юнаците

                              12.02.2014 16:00

                              Малкият Мук

                              13.02.2014 19:00

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              17.02.2014 12:30

                              Педя човек – лакът брада

                              19.02.2014 19:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              20.02.2014 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              21.02.2014 13:00

                              Чук и Пук

                              22.02.2014 11:46

                              Любопитното слонче

                              02.03.2014 10:30

                              Малкият Мук

                              02.03.2014 11:45

                              Малкият Мук

                              06.03.2014 19:00

                              Малкият Принц

                              08.03.2014 10:30

                              Дъщерята на магьосника

                              08.03.2014 11:45

                              Дъщерята на магьосника

                              09.03.2014 10:30

                              Момче и вятър

                              09.03.2014 11:45

                              Момче и вятър

                              12.03.2014 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              12.03.2014 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              15.03.2014 10:30

                              Разбойническа приказка

                              15.03.2014 11:45

                              Разбойническа приказка

                              16.03.2014 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              16.03.2014 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              18.03.2014 10:30

                              Студеното сърце

                              18.03.2014 11:30

                              Студеното сърце

                              19.03.2014 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              19.03.2014 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              20.03.2014 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              20.03.2014 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              20.03.2014 19:00

                              Великденско вино

                              22.03.2014 10:30

                              Червената шапчица

                              22.03.2014 11:45

                              Червената шапчица

                              23.03.2014 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              23.03.2014 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              28.03.2014 09:30

                              Грозното патенце

                              28.03.2014 10:30

                              Грозното патенце

                              29.03.2014 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              29.03.2014 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              03.04.2014 19:00

                              Малкият Принц

                              04.04.2014 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              05.04.2014 10:30

                              Студеното сърце

                              05.04.2014 11:45

                              Студеното сърце

                              06.04.2014 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              06.04.2014 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              09.04.2014 10:30

                              Грозното патенце

                              09.04.2014 11:30

                              Грозното патенце

                              09.04.2014 12:30

                              Грозното патенце

                              11.04.2014 11:30

                              Момче и вятър

                              12.04.2014 10:30

                              Карлсон

                              12.04.2014 11:45

                              Карлсон

                              13.04.2014 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              13.04.2014 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              16.04.2014 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              16.04.2014 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              17.04.2014 19:00

                              Великденско вино

                              22.04.2014 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              22.04.2014 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              24.04.2014 19:00

                              Вграждане

                              26.04.2014 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              26.04.2014 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              26.04.2014 19:30

                              ХаХаХа Импро Театър

                              27.04.2014 10:30

                              Патето Жълтурко

                              27.04.2014 11:45

                              Патето Жълтурко

                              08.05.2014 19:00

                              Малкият Принц

                              09.05.2014 10:30

                              Малкият Мук

                              09.05.2014 11:30

                              Малкият Мук

                              09.05.2014 12:30

                              Малкият Мук

                              10.05.2014 10:30

                              Малкият Мук

                              10.05.2014 11:45

                              Малкият Мук

                              11.05.2014 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              11.05.2014 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              17.05.2014 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              17.05.2014 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              18.05.2014 10:30

                              Червената шапчица

                              18.05.2014 11:45

                              Червената шапчица

                              21.05.2014 11:30

                              Малкият Мук

                              24.05.2014 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              24.05.2014 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              25.05.2014 10:30

                              Мечо Пух

                              25.05.2014 11:45

                              Мечо Пух

                              28.05.2014 13:30

                              Малкият Мук

                              29.05.2014 12:30

                              Мързеливата пчеличка

                              29.05.2014 19:00

                              Малкият Принц

                              31.05.2014 10:30

                              Момче и вятър

                              31.05.2014 11:45

                              Момче и вятър

                              01.06.2014 10:30

                              Любопитното слонче

                              01.06.2014 11:45

                              Любопитното слонче

                              03.06.2014 19:00

                              Вграждане

                              07.06.2014 10:30

                              Грозното патенце

                              07.06.2014 11:45

                              Грозното патенце

                              08.06.2014 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              08.06.2014 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              15.06.2014 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              15.06.2014 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              20.06.2014 19:00

                              Грозна приказка

                              21.06.2014 10:30

                              Приказка от приказки

                              21.06.2014 11:45

                              Приказка от приказки

                              22.06.2014 10:30

                              Грозна приказка

                              22.06.2014 11:45

                              Грозна приказка

                              27.06.2014 19:00

                              Великденско вино

                              28.06.2014 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              28.06.2014 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              29.06.2014 10:30

                              Чук и Пук

                              29.06.2014 11:45

                              Чук и Пук

                              21.07.2014 19:00

                              Вграждане

                              01.09.2014 13:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              04.09.2014 10:30

                              На приказки с Топчо

                              11.09.2014 19:00

                              Малкият Принц

                              13.09.2014 10:30

                              Патето Жълтурко

                              13.09.2014 11:45

                              Патето Жълтурко

                              14.09.2014 10:30

                              Грозна приказка

                              14.09.2014 11:45

                              Грозна приказка

                              19.09.2014 19:00

                              Великденско вино

                              20.09.2014 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              20.09.2014 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              21.09.2014 10:30

                              Карлсон

                              21.09.2014 11:45

                              Карлсон

                              27.09.2014 10:30

                              Разбойническа приказка

                              27.09.2014 11:45

                              Разбойническа приказка

                              01.10.2014 13:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              02.10.2014 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              03.10.2014 10:30

                              Момче и вятър

                              03.10.2014 11:30

                              Момче и вятър

                              04.10.2014 10:30

                              На приказки с Топчо

                              04.10.2014 11:45

                              На приказки с Топчо

                              05.10.2014 10:30

                              Приказка от приказки

                              05.10.2014 11:45

                              Приказка от приказки

                              09.10.2014 19:00

                              Малкият Принц

                              10.10.2014 10:30

                              Грозното патенце

                              11.10.2014 10:30

                              Малкият Мук

                              11.10.2014 11:45

                              Малкият Мук

                              12.10.2014 10:30

                              Мечо Пух

                              12.10.2014 11:45

                              Мечо Пух

                              16.10.2014 09:30

                              Не си търси белята

                              16.10.2014 10:30

                              Не си търси белята

                              18.10.2014 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              18.10.2014 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              19.10.2014 10:30

                              Грозна приказка

                              19.10.2014 11:45

                              Грозна приказка

                              21.10.2014 09:30

                              Грозна приказка

                              21.10.2014 10:30

                              Грозна приказка

                              22.10.2014 09:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              22.10.2014 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              25.10.2014 10:30

                              Чук и Пук

                              25.10.2014 11:45

                              Чук и Пук

                              26.10.2014 10:30

                              Момче и вятър

                              26.10.2014 11:45

                              Момче и вятър

                              31.10.2014 19:00

                              Вграждане

                              01.11.2014 10:30

                              Любопитното слонче

                              01.11.2014 11:45

                              Любопитното слонче

                              02.11.2014 10:30

                              Грозното патенце

                              02.11.2014 11:45

                              Грозното патенце

                              04.11.2014 09:30

                              Любопитното слонче

                              04.11.2014 10:30

                              Любопитното слонче

                              04.11.2014 12:30

                              Любопитното слонче

                              05.11.2014 09:30

                              Любопитното слонче

                              05.11.2014 10:30

                              Любопитното слонче

                              06.11.2014 09:30

                              Грозното патенце

                              06.11.2014 10:30

                              Грозното патенце

                              09.11.2014 10:30

                              На приказки с Топчо

                              09.11.2014 11:45

                              На приказки с Топчо

                              11.11.2014 11:00

                              Любопитното слонче

                              11.11.2014 12:00

                              Любопитното слонче

                              14.11.2014 10:30

                              Любопитното слонче

                              14.11.2014 11:30

                              Любопитното слонче

                              15.11.2014 10:30

                              Не си търси белята

                              15.11.2014 11:45

                              Не си търси белята

                              16.11.2014 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              16.11.2014 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              18.11.2014 11:30

                              Грозното патенце

                              18.11.2014 12:30

                              Грозното патенце

                              19.11.2014 11:30

                              Любопитното слонче

                              20.11.2014 11:00

                              Малкият Принц

                              20.11.2014 13:00

                              Малкият Принц

                              21.11.2014 09:30

                              Не си търси белята

                              21.11.2014 10:30

                              Не си търси белята

                              21.11.2014 16:00

                              Малкият Принц

                              22.11.2014 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              22.11.2014 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              23.11.2014 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              23.11.2014 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              25.11.2014 19:00

                              Великденско вино

                              26.11.2014 09:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              26.11.2014 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              26.11.2014 12:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              27.11.2014 16:30

                              Малкият Принц

                              28.11.2014 09:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              28.11.2014 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              28.11.2014 14:00

                              Малкият Принц

                              28.11.2014 16:00

                              Малкият Принц

                              29.11.2014 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              29.11.2014 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              30.11.2014 10:30

                              Дъщерята на магьосника

                              30.11.2014 11:45

                              Дъщерята на магьосника

                              05.12.2014 19:00

                              Звездичка за Коледа

                              06.12.2014 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              06.12.2014 11:45

                              Звездичка за Коледа

                              07.12.2014 10:30

                              Бяла приказка

                              07.12.2014 11:45

                              Бяла приказка

                              08.12.2014 11:30

                              Звездичка за Коледа

                              08.12.2014 12:30

                              Звездичка за Коледа

                              08.12.2014 13:30

                              Звездичка за Коледа

                              09.12.2014 11:30

                              Бяла приказка

                              09.12.2014 12:30

                              Бяла приказка

                              09.12.2014 13:30

                              Бяла приказка

                              10.12.2014 09:30

                              Божият Син

                              10.12.2014 11:30

                              Божият Син

                              10.12.2014 12:30

                              Божият Син

                              11.12.2014 10:30

                              Бяла приказка

                              11.12.2014 11:30

                              Бяла приказка

                              11.12.2014 13:30

                              Бяла приказка

                              11.12.2014 14:30

                              Бяла приказка

                              12.12.2014 09:30

                              Звездичка за Коледа

                              12.12.2014 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              13.12.2014 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              13.12.2014 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              14.12.2014 10:30

                              Най-хубавият подарък

                              14.12.2014 11:45

                              Най-хубавият подарък

                              20.12.2014 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              20.12.2014 11:45

                              Дядо Коледа, къде си?

                              21.12.2014 10:30

                              Божият Син

                              21.12.2014 11:45

                              Божият Син

                              10.01.2015 10:30

                              Бяла приказка

                              10.01.2015 11:45

                              Бяла приказка

                              11.01.2015 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              11.01.2015 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              14.01.2015 10:30

                              Бяла приказка

                              15.01.2015 19:00

                              Вграждане

                              16.01.2015 11:00

                              Бяла приказка

                              17.01.2015 10:30

                              Червената шапчица

                              17.01.2015 11:45

                              Червената шапчица

                              18.01.2015 10:30

                              Разбойническа приказка

                              18.01.2015 11:45

                              Разбойническа приказка

                              20.01.2015 09:30

                              Не си търси белята

                              20.01.2015 10:30

                              Не си търси белята

                              22.01.2015 19:00

                              Малкият Принц

                              23.01.2015 10:30

                              Студеното сърце

                              23.01.2015 11:30

                              Студеното сърце

                              25.01.2015 10:30

                              Любопитното слонче

                              25.01.2015 11:45

                              Любопитното слонче

                              27.01.2015 09:30

                              Бяла приказка

                              27.01.2015 10:30

                              Бяла приказка

                              28.01.2015 11:30

                              Педя човек – лакът брада

                              28.01.2015 12:30

                              Педя човек – лакът брада

                              29.01.2015 11:30

                              Разбойническа приказка

                              29.01.2015 12:30

                              Разбойническа приказка

                              31.01.2015 10:30

                              Грозна приказка

                              31.01.2015 11:45

                              Грозна приказка

                              01.02.2015 10:30

                              Чук и Пук

                              01.02.2015 11:45

                              Чук и Пук

                              03.02.2015 09:30

                              Червената шапчица

                              03.02.2015 10:30

                              Червената шапчица

                              05.02.2015 19:00

                              Вграждане

                              06.02.2015 19:00

                              Хамлет

                              07.02.2015 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              07.02.2015 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              08.02.2015 10:30

                              Момче и вятър

                              08.02.2015 11:45

                              Момче и вятър

                              10.02.2015 09:30

                              Мечо Пух

                              10.02.2015 10:30

                              Мечо Пух

                              10.02.2015 12:30

                              Мечо Пух

                              11.02.2015 10:30

                              Студеното сърце

                              11.02.2015 11:30

                              Студеното сърце

                              12.02.2015 14:00

                              Малкият Принц

                              12.02.2015 16:00

                              Малкият Принц

                              13.02.2015 11:30

                              Педя човек – лакът брада

                              13.02.2015 13:30

                              Педя човек – лакът брада

                              14.02.2015 10:30

                              Малкият Мук

                              14.02.2015 11:45

                              Малкият Мук

                              15.02.2015 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              15.02.2015 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              17.02.2015 09:30

                              Патето Жълтурко

                              17.02.2015 10:30

                              Патето Жълтурко

                              18.02.2015 09:30

                              Не си търси белята

                              18.02.2015 10:30

                              Не си търси белята

                              19.02.2015 19:00

                              Великденско вино

                              21.02.2015 10:30

                              Грозното патенце

                              21.02.2015 11:45

                              Грозното патенце

                              22.02.2015 10:30

                              Патето Жълтурко

                              22.02.2015 11:45

                              Патето Жълтурко

                              27.02.2015 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              27.02.2015 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              27.02.2015 19:00

                              Живак

                              01.03.2015 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              01.03.2015 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              05.03.2015 19:00

                              Великденско вино

                              06.03.2015 12:30

                              Мързеливата пчеличка

                              07.03.2015 10:30

                              Дъщерята на магьосника

                              07.03.2015 11:45

                              Дъщерята на магьосника

                              08.03.2015 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              08.03.2015 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              12.03.2015 19:00

                              Живак

                              13.03.2015 12:30

                              Мързеливата пчеличка

                              14.03.2015 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              14.03.2015 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              15.03.2015 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              15.03.2015 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              17.03.2015 15:00

                              Приказни бъркотии

                              17.03.2015 17:00

                              Приказни бъркотии

                              17.03.2015 19:00

                              Приказни бъркотии

                              18.03.2015 15:00

                              Приказни бъркотии

                              18.03.2015 17:00

                              Приказни бъркотии

                              19.03.2015 19:00

                              Вграждане

                              21.03.2015 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              21.03.2015 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              22.03.2015 10:30

                              Приказка от приказки

                              22.03.2015 11:45

                              Приказка от приказки

                              24.03.2015 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              24.03.2015 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              27.03.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              28.03.2015 10:30

                              Карлсон

                              28.03.2015 11:45

                              Карлсон

                              29.03.2015 10:30

                              Мечо Пух

                              29.03.2015 11:45

                              Мечо Пух

                              31.03.2015 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              31.03.2015 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              01.04.2015 09:30

                              Болен здрав носи

                              01.04.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              02.04.2015 09:30

                              Болен здрав носи

                              02.04.2015 19:00

                              Хамлет

                              04.04.2015 10:30

                              Любопитното слонче

                              04.04.2015 11:45

                              Любопитното слонче

                              05.04.2015 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              05.04.2015 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              09.04.2015 19:00

                              Великденско вино

                              14.04.2015 09:30

                              Болен здрав носи

                              14.04.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              14.04.2015 19:00

                              Малкият Принц

                              15.04.2015 09:30

                              Болен здрав носи

                              15.04.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              17.04.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              17.04.2015 11:30

                              Болен здрав носи

                              18.04.2015 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              18.04.2015 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              19.04.2015 10:30

                              Студеното сърце

                              19.04.2015 11:45

                              Студеното сърце

                              21.04.2015 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              21.04.2015 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              22.04.2015 09:30

                              Не си търси белята

                              22.04.2015 10:30

                              Не си търси белята

                              23.04.2015 19:00

                              Малкият Принц

                              25.04.2015 10:30

                              Разбойническа приказка

                              25.04.2015 11:45

                              Разбойническа приказка

                              26.04.2015 10:30

                              Червената шапчица

                              26.04.2015 11:45

                              Червената шапчица

                              28.04.2015 09:30

                              Не си търси белята

                              28.04.2015 10:30

                              Не си търси белята

                              29.04.2015 19:00

                              Живак

                              30.04.2015 19:00

                              Вграждане

                              02.05.2015 10:30

                              Не си търси белята

                              02.05.2015 11:45

                              Не си търси белята

                              03.05.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              03.05.2015 11:45

                              Болен здрав носи

                              07.05.2015 19:00

                              Хамлет

                              08.05.2015 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              09.05.2015 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              09.05.2015 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              10.05.2015 10:30

                              Чук и Пук

                              10.05.2015 11:45

                              Чук и Пук

                              12.05.2015 09:30

                              Не си търси белята

                              12.05.2015 10:30

                              Не си търси белята

                              13.05.2015 19:00

                              Безопасна приказка

                              14.05.2015 10:30

                              Не си търси белята

                              14.05.2015 19:00

                              Малкият Принц

                              15.05.2015 09:30

                              Безопасна приказка

                              15.05.2015 10:30

                              Безопасна приказка

                              17.05.2015 10:30

                              Грозното патенце

                              17.05.2015 11:45

                              Грозното патенце

                              19.05.2015 12:30

                              Разбойническа приказка

                              19.05.2015 13:30

                              Разбойническа приказка

                              20.05.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              20.05.2015 12:30

                              Болен здрав носи

                              21.05.2015 19:00

                              Вграждане

                              22.05.2015 13:30

                              Приказка от приказки

                              23.05.2015 10:30

                              Момче и вятър

                              23.05.2015 11:45

                              Момче и вятър

                              24.05.2015 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              24.05.2015 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              28.05.2015 19:00

                              Великденско вино

                              29.05.2015 19:00

                              Живак

                              30.05.2015 10:30

                              Мечо Пух

                              30.05.2015 11:45

                              Мечо Пух

                              31.05.2015 10:30

                              На приказки с Топчо

                              31.05.2015 11:45

                              На приказки с Топчо

                              01.06.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              01.06.2015 11:30

                              Болен здрав носи

                              04.06.2015 19:00

                              Аз, Сизиф

                              05.06.2015 09:30

                              Безопасна приказка

                              05.06.2015 10:30

                              Безопасна приказка

                              06.06.2015 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              06.06.2015 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              07.06.2015 10:30

                              Безопасна приказка

                              07.06.2015 11:45

                              Безопасна приказка

                              10.06.2015 09:30

                              Болен здрав носи

                              10.06.2015 09:30

                              Болен здрав носи

                              11.06.2015 19:00

                              Хамлет

                              13.06.2015 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              13.06.2015 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              14.06.2015 10:30

                              Малкият Мук

                              14.06.2015 11:45

                              Малкият Мук

                              16.06.2015 12:30

                              Разбойническа приказка

                              16.06.2015 13:30

                              Разбойническа приказка

                              18.06.2015 19:00

                              Вграждане

                              20.06.2015 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              20.06.2015 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              21.06.2015 10:30

                              Дъщерята на магьосника

                              21.06.2015 11:45

                              Дъщерята на магьосника

                              25.06.2015 19:00

                              Великденско вино

                              27.06.2015 10:30

                              Патето Жълтурко

                              27.06.2015 11:45

                              Патето Жълтурко

                              28.06.2015 10:30

                              Разбойническа приказка

                              28.06.2015 11:45

                              Разбойническа приказка

                              02.09.2015 19:00

                              Децата на Хамелн

                              04.09.2015 10:30

                              Хвани ги

                              05.09.2015 10:30

                              Хвани ги

                              05.09.2015 10:30

                              Чук и Пук

                              05.09.2015 11:45

                              Чук и Пук

                              05.09.2015 19:00

                              Аз, Сизиф

                              06.09.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              06.09.2015 10:30

                              Хвани ги

                              06.09.2015 11:45

                              Болен здрав носи

                              10.09.2015 19:00

                              Децата на Хамелн

                              13.09.2015 10:30

                              Безопасна приказка

                              13.09.2015 11:45

                              Безопасна приказка

                              17.09.2015 19:00

                              Вграждане

                              19.09.2015 10:30

                              Любопитното слонче

                              19.09.2015 11:45

                              Любопитното слонче

                              20.09.2015 10:30

                              Не си търси белята

                              20.09.2015 19:00

                              Не си търси белята

                              24.09.2015 19:00

                              Хамлет

                              26.09.2015 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              26.09.2015 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              27.09.2015 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              27.09.2015 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              01.10.2015 19:00

                              Малкият Принц

                              03.10.2015 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              03.10.2015 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              04.10.2015 10:30

                              Момче и вятър

                              04.10.2015 11:45

                              Момче и вятър

                              07.10.2015 19:00

                              Децата на Хамелн

                              08.10.2015 19:00

                              Децата на Хамелн

                              10.10.2015 10:30

                              Мечо Пух

                              10.10.2015 11:45

                              Мечо Пух

                              11.10.2015 10:30

                              Карлсон

                              11.10.2015 11:45

                              Карлсон

                              13.10.2015 13:00

                              Болен здрав носи

                              13.10.2015 15:30

                              Болен здрав носи

                              15.10.2015 19:00

                              Великденско вино

                              17.10.2015 10:30

                              Червената шапчица

                              17.10.2015 11:45

                              Червената шапчица

                              18.10.2015 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              18.10.2015 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              21.10.2015 19:00

                              Децата на Хамелн

                              22.10.2015 19:00

                              Децата на Хамелн

                              23.10.2015 11:00

                              Принцесата и граховото зърно

                              24.10.2015 10:30

                              Малкият Мук

                              24.10.2015 11:45

                              Малкият Мук

                              25.10.2015 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              25.10.2015 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              29.10.2015 19:00

                              Вграждане

                              30.10.2015 11:30

                              Безопасна приказка

                              31.10.2015 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              31.10.2015 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              01.11.2015 10:30

                              Дъщерята на магьосника

                              01.11.2015 11:45

                              Дъщерята на магьосника

                              03.11.2015 09:30

                              Чук и Пук

                              03.11.2015 10:30

                              Чук и Пук

                              04.11.2015 12:00

                              Болен здрав носи

                              05.11.2015 09:30

                              Безопасна приказка

                              05.11.2015 10:30

                              Безопасна приказка

                              05.11.2015 19:00

                              Малкият Принц

                              06.11.2015 11:00

                              Принцесата и граховото зърно

                              07.11.2015 10:30

                              Любопитното слонче

                              07.11.2015 11:45

                              Любопитното слонче

                              08.11.2015 10:30

                              Патето Жълтурко

                              08.11.2015 11:45

                              Патето Жълтурко

                              10.11.2015 12:30

                              Безопасна приказка

                              11.11.2015 11:00

                              Студеното сърце

                              12.11.2015 19:00

                              Хамлет

                              14.11.2015 10:30

                              Студеното сърце

                              14.11.2015 11:45

                              Студеното сърце

                              15.11.2015 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              15.11.2015 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              17.11.2015 09:30

                              Червената шапчица

                              17.11.2015 10:30

                              Червената шапчица

                              18.11.2015 09:30

                              Безопасна приказка

                              18.11.2015 10:30

                              Безопасна приказка

                              19.11.2015 19:00

                              Вграждане

                              21.11.2015 10:30

                              Разбойническа приказка

                              21.11.2015 11:45

                              Разбойническа приказка

                              22.11.2015 10:30

                              Грозна приказка

                              22.11.2015 11:45

                              Грозна приказка

                              24.11.2015 09:30

                              Карлсон

                              24.11.2015 10:30

                              Карлсон

                              25.11.2015 09:30

                              Момче и вятър

                              25.11.2015 10:30

                              Момче и вятър

                              27.11.2015 10:00

                              Безопасна приказка

                              28.11.2015 10:30

                              Грозното патенце

                              28.11.2015 11:45

                              Грозното патенце

                              29.11.2015 10:30

                              Приказка от приказки

                              29.11.2015 11:45

                              Приказка от приказки

                              01.12.2015 10:30

                              Бяла приказка

                              01.12.2015 11:30

                              Бяла приказка

                              02.12.2015 10:30

                              Бяла приказка

                              02.12.2015 12:30

                              Бяла приказка

                              04.12.2015 19:00

                              Дом

                              05.12.2015 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              05.12.2015 11:45

                              Звездичка за Коледа

                              06.12.2015 10:30

                              Чук и Пук

                              06.12.2015 11:45

                              Чук и Пук

                              08.12.2015 09:30

                              Звездичка за Коледа

                              08.12.2015 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              09.12.2015 09:30

                              Звездичка за Коледа

                              09.12.2015 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              10.12.2015 09:30

                              Звездичка за Коледа

                              10.12.2015 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              10.12.2015 19:00

                              Децата на Хамелн

                              11.12.2015 09:30

                              Звездичка за Коледа

                              11.12.2015 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              12.12.2015 10:30

                              Бяла приказка

                              13.12.2015 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              13.12.2015 11:45

                              Дядо Коледа, къде си?

                              14.12.2015 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              14.12.2015 13:30

                              Звездичка за Коледа

                              15.12.2015 09:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              15.12.2015 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              16.12.2015 09:30

                              Звездичка за Коледа

                              16.12.2015 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              16.12.2015 12:30

                              Звездичка за Коледа

                              17.12.2015 09:30

                              Най-хубавият подарък

                              17.12.2015 10:30

                              Най-хубавият подарък

                              17.12.2015 10:30

                              Болен здрав носи

                              17.12.2015 12:30

                              Най-хубавият подарък

                              18.12.2015 09:30

                              Божият Син

                              18.12.2015 10:30

                              Божият Син

                              18.12.2015 13:30

                              Божият Син

                              19.12.2015 10:30

                              Божият Син

                              19.12.2015 11:45

                              Божият Син

                              20.12.2015 10:30

                              Най-хубавият подарък

                              20.12.2015 11:45

                              Най-хубавият подарък

                              21.12.2015 09:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              21.12.2015 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              22.12.2015 09:30

                              Божият Син

                              22.12.2015 12:30

                              Божият Син

                              23.12.2015 09:30

                              Божият Син

                              23.12.2015 10:30

                              Божият Син

                              23.12.2015 12:30

                              Божият Син

                              09.01.2016 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              09.01.2016 11:45

                              Звездичка за Коледа

                              10.01.2016 10:30

                              Бяла приказка

                              10.01.2016 11:45

                              Бяла приказка

                              14.01.2016 19:00

                              Вграждане

                              16.01.2016 10:30

                              Не си търси белята

                              16.01.2016 11:45

                              Не си търси белята

                              17.01.2016 10:30

                              Болен здрав носи

                              17.01.2016 11:45

                              Болен здрав носи

                              19.01.2016 16:00

                              Дом

                              20.01.2016 16:00

                              Дом

                              21.01.2016 19:00

                              Дом

                              23.01.2016 10:30

                              Патето Жълтурко

                              23.01.2016 11:45

                              Патето Жълтурко

                              24.01.2016 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              24.01.2016 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              28.01.2016 19:00

                              Малкият Принц

                              30.01.2016 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              30.01.2016 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              31.01.2016 10:30

                              Мечо Пух

                              31.01.2016 11:45

                              Мечо Пух

                              02.02.2016 09:30

                              Бяла приказка

                              02.02.2016 10:30

                              Бяла приказка

                              04.02.2016 19:00

                              Дом

                              06.02.2016 10:30

                              Разбойническа приказка

                              06.02.2016 11:45

                              Разбойническа приказка

                              07.02.2016 10:30

                              Грозна приказка

                              07.02.2016 11:45

                              Грозна приказка

                              10.02.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              10.02.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              11.02.2016 19:00

                              Вграждане

                              12.02.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              12.02.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              13.02.2016 10:30

                              Дъщерята на магьосника

                              13.02.2016 10:30

                              Хамлет

                              13.02.2016 11:45

                              Дъщерята на магьосника

                              14.02.2016 10:30

                              Приказка от приказки

                              14.02.2016 11:45

                              Приказка от приказки

                              16.02.2016 09:30

                              Болен здрав носи

                              16.02.2016 10:30

                              Болен здрав носи

                              16.02.2016 13:00

                              Болен здрав носи

                              17.02.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              17.02.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              18.02.2016 19:00

                              Великденско вино

                              19.02.2016 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              20.02.2016 10:30

                              Карлсон

                              20.02.2016 11:45

                              Карлсон

                              21.02.2016 10:30

                              Малкият Мук

                              21.02.2016 11:45

                              Малкият Мук

                              24.02.2016 13:30

                              Студеното сърце

                              25.02.2016 19:00

                              Малкият Принц

                              27.02.2016 10:30

                              Чук и Пук

                              27.02.2016 11:45

                              Чук и Пук

                              28.02.2016 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              28.02.2016 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              29.02.2016 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              29.02.2016 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              29.02.2016 11:30

                              Мързеливата пчеличка

                              01.03.2016 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              01.03.2016 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              02.03.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              02.03.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              05.03.2016 10:30

                              Болен здрав носи

                              05.03.2016 11:45

                              Болен здрав носи

                              06.03.2016 10:30

                              Не си търси белята

                              06.03.2016 11:45

                              Не си търси белята

                              09.03.2016 13:00

                              Мързеливата пчеличка

                              10.03.2016 19:00

                              Вграждане

                              12.03.2016 10:30

                              Студеното сърце

                              12.03.2016 11:45

                              Студеното сърце

                              13.03.2016 10:30

                              Хамлет

                              13.03.2016 11:45

                              Хамлет

                              15.03.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              15.03.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              16.03.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              16.03.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              17.03.2016 10:30

                              Косе Босе

                              18.03.2016 19:00

                              Косе Босе

                              19.03.2016 10:30

                              Косе Босе

                              19.03.2016 11:45

                              Косе Босе

                              20.03.2016 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              20.03.2016 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              22.03.2016 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              22.03.2016 11:30

                              Мързеливата пчеличка

                              22.03.2016 13:00

                              Мързеливата пчеличка

                              23.03.2016 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              23.03.2016 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              24.03.2016 10:30

                              Карлсон

                              24.03.2016 19:00

                              Малкият Принц

                              25.03.2016 09:30

                              Карлсон

                              25.03.2016 10:30

                              Карлсон

                              26.03.2016 10:30

                              Любопитното слонче

                              26.03.2016 11:45

                              Любопитното слонче

                              27.03.2016 10:30

                              Грозното патенце

                              27.03.2016 11:45

                              Грозното патенце

                              29.03.2016 09:30

                              Хамлет

                              29.03.2016 10:30

                              Хамлет

                              29.03.2016 12:30

                              Хамлет

                              30.03.2016 09:30

                              Любопитното слонче

                              30.03.2016 10:30

                              Любопитното слонче

                              02.04.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              02.04.2016 11:45

                              Безопасна приказка

                              03.04.2016 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              03.04.2016 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              07.04.2016 19:00

                              Вграждане

                              08.04.2016 10:30

                              Косе Босе

                              09.04.2016 10:30

                              Мечо Пух

                              09.04.2016 11:45

                              Мечо Пух

                              10.04.2016 10:30

                              Карлсон

                              10.04.2016 11:45

                              Карлсон

                              11.04.2016 10:30

                              Карлсон

                              12.04.2016 09:30

                              Болен здрав носи

                              12.04.2016 10:30

                              Болен здрав носи

                              13.04.2016 09:30

                              Болен здрав носи

                              13.04.2016 10:30

                              Болен здрав носи

                              14.04.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              14.04.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              14.04.2016 19:00

                              Дом

                              15.04.2016 09:30

                              Косе Босе

                              15.04.2016 10:30

                              Косе Босе

                              16.04.2016 10:30

                              Червената шапчица

                              16.04.2016 11:45

                              Червената шапчица

                              17.04.2016 10:30

                              Патето Жълтурко

                              17.04.2016 11:45

                              Патето Жълтурко

                              19.04.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              19.04.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              20.04.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              20.04.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              21.04.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              21.04.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              21.04.2016 19:00

                              Малкият Принц

                              22.04.2016 12:30

                              Студеното сърце

                              23.04.2016 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              23.04.2016 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              24.04.2016 10:30

                              Малкият Мук

                              24.04.2016 11:45

                              Малкият Мук

                              26.04.2016 12:30

                              Мечо Пух

                              27.04.2016 12:00

                              Студеното сърце

                              27.04.2016 13:00

                              Студеното сърце

                              28.04.2016 19:00

                              Великденско вино

                              05.05.2016 19:00

                              Ама че крокодил!

                              07.05.2016 10:30

                              Ама че крокодил!

                              07.05.2016 11:45

                              Ама че крокодил!

                              08.05.2016 10:30

                              Косе Босе

                              08.05.2016 11:45

                              Косе Босе

                              10.05.2016 13:15

                              Косе Босе

                              10.05.2016 13:15

                              Карлсон

                              11.05.2016 09:30

                              Косе Босе

                              11.05.2016 10:30

                              Косе Босе

                              12.05.2016 19:00

                              Хамлет

                              13.05.2016 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              13.05.2016 14:00

                              Тримата братя и златната ябълка

                              14.05.2016 10:30

                              Косе Босе

                              14.05.2016 11:45

                              Косе Босе

                              15.05.2016 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              15.05.2016 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              17.05.2016 09:30

                              Мечо Пух

                              17.05.2016 10:30

                              Мечо Пух

                              18.05.2016 09:30

                              Мечо Пух

                              18.05.2016 10:30

                              Мечо Пух

                              19.05.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              19.05.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              19.05.2016 15:00

                              Приказка от приказки

                              19.05.2016 17:30

                              Приказка от приказки

                              20.05.2016 09:30

                              Косе Босе

                              20.05.2016 10:30

                              Косе Босе

                              22.05.2016 10:30

                              Грозна приказка

                              22.05.2016 11:45

                              Грозна приказка

                              25.05.2016 17:30

                              Приказка от приказки

                              26.05.2016 19:00

                              Вграждане

                              28.05.2016 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              28.05.2016 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              29.05.2016 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              29.05.2016 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              01.06.2016 09:30

                              Косе Босе

                              01.06.2016 10:30

                              Косе Босе

                              02.06.2016 16:00

                              Дом

                              02.06.2016 19:00

                              Дом

                              05.06.2016 10:30

                              Ама че крокодил!

                              05.06.2016 11:45

                              Ама че крокодил!

                              08.06.2016 10:30

                              Ама че крокодил!

                              09.06.2016 19:00

                              Малкият Принц

                              11.06.2016 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              11.06.2016 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              12.06.2016 10:30

                              Любопитното слонче

                              12.06.2016 11:45

                              Любопитното слонче

                              18.06.2016 10:30

                              Ама че крокодил!

                              18.06.2016 11:45

                              Ама че крокодил!

                              19.06.2016 10:30

                              Патето Жълтурко

                              19.06.2016 11:45

                              Патето Жълтурко

                              20.06.2016 19:00

                              Вграждане

                              25.06.2016 10:30

                              Приказка от приказки

                              25.06.2016 11:45

                              Приказка от приказки

                              26.06.2016 10:30

                              На приказки с Топчо

                              26.06.2016 11:45

                              На приказки с Топчо

                              08.09.2016 19:00

                              Дама Пика

                              10.09.2016 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              10.09.2016 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              11.09.2016 10:30

                              Ама че крокодил!

                              11.09.2016 11:45

                              Ама че крокодил!

                              15.09.2016 19:00

                              Малкият Принц

                              17.09.2016 10:30

                              Студеното сърце

                              17.09.2016 11:45

                              Студеното сърце

                              18.09.2016 10:30

                              Косе Босе

                              18.09.2016 11:45

                              Косе Босе

                              24.09.2016 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              24.09.2016 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              25.09.2016 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              25.09.2016 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              29.09.2016 19:00

                              Вграждане

                              01.10.2016 10:30

                              Разбойническа приказка

                              01.10.2016 11:45

                              Разбойническа приказка

                              02.10.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              02.10.2016 11:45

                              Безопасна приказка

                              06.10.2016 19:00

                              Дама Пика

                              08.10.2016 10:30

                              Малкият Мук

                              08.10.2016 11:45

                              Малкият Мук

                              09.10.2016 10:30

                              Карлсон

                              09.10.2016 11:45

                              Карлсон

                              13.10.2016 19:00

                              Дама Пика

                              15.10.2016 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              15.10.2016 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              16.10.2016 10:30

                              Патето Жълтурко

                              16.10.2016 11:45

                              Патето Жълтурко

                              20.10.2016 19:00

                              Вграждане

                              21.10.2016 11:00

                              Болен здрав носи

                              22.10.2016 10:30

                              Червената шапчица

                              22.10.2016 11:45

                              Червената шапчица

                              23.10.2016 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              23.10.2016 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              27.10.2016 19:00

                              Дама Пика

                              29.10.2016 10:30

                              Косе Босе

                              29.10.2016 11:45

                              Косе Босе

                              30.10.2016 10:30

                              Не си търси белята

                              30.10.2016 11:45

                              Не си търси белята

                              03.11.2016 19:00

                              Дама Пика

                              05.11.2016 10:30

                              Ама че крокодил!

                              05.11.2016 11:45

                              Ама че крокодил!

                              06.11.2016 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              06.11.2016 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              11.11.2016 19:00

                              Пещерна приказка

                              13.11.2016 10:30

                              Пещерна приказка

                              13.11.2016 11:45

                              Пещерна приказка

                              15.11.2016 09:30

                              Любопитното слонче

                              15.11.2016 10:30

                              Любопитното слонче

                              16.11.2016 09:30

                              Безопасна приказка

                              16.11.2016 10:30

                              Безопасна приказка

                              19.11.2016 10:30

                              Приказка от приказки

                              19.11.2016 11:45

                              Приказка от приказки

                              20.11.2016 10:30

                              Грозна приказка

                              20.11.2016 11:45

                              Грозна приказка

                              22.11.2016 09:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              22.11.2016 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              23.11.2016 09:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              23.11.2016 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              25.11.2016 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              26.11.2016 10:30

                              Чук и Пук

                              26.11.2016 11:45

                              Чук и Пук

                              27.11.2016 10:30

                              Ама че крокодил!

                              27.11.2016 11:45

                              Ама че крокодил!

                              30.11.2016 09:30

                              Болен здрав носи

                              30.11.2016 10:30

                              Болен здрав носи

                              01.12.2016 19:00

                              Вграждане

                              03.12.2016 10:30

                              Любопитното слонче

                              03.12.2016 11:45

                              Любопитното слонче

                              04.12.2016 10:30

                              Най-хубавият подарък

                              04.12.2016 11:45

                              Най-хубавият подарък

                              10.12.2016 10:30

                              Житената питка

                              10.12.2016 11:45

                              Житената питка

                              11.12.2016 10:30

                              Бяла приказка

                              11.12.2016 11:45

                              Бяла приказка

                              17.12.2016 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              17.12.2016 11:45

                              Звездичка за Коледа

                              18.12.2016 10:30

                              Божият Син

                              18.12.2016 11:45

                              Божият Син

                              07.01.2017 10:30

                              Бяла приказка

                              07.01.2017 11:45

                              Бяла приказка

                              08.01.2017 10:30

                              Житената питка

                              08.01.2017 11:45

                              Житената питка

                              14.01.2017 10:30

                              Болен здрав носи

                              14.01.2017 11:45

                              Болен здрав носи

                              15.01.2017 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              15.01.2017 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              16.01.2017 19:00

                              70 години Държавен куклен театър Пловдив

                              18.01.2017 15:00

                              Малкият Принц

                              18.01.2017 19:00

                              Малкият Принц

                              19.01.2017 19:00

                              Вграждане

                              21.01.2017 10:30

                              Патето Жълтурко

                              21.01.2017 11:45

                              Патето Жълтурко

                              22.01.2017 10:30

                              Момче и вятър

                              22.01.2017 11:45

                              Момче и вятър

                              26.01.2017 19:00

                              Дама Пика

                              28.01.2017 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              28.01.2017 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              29.01.2017 10:30

                              Житената питка

                              29.01.2017 11:45

                              Житената питка

                              04.02.2017 10:30

                              Червената шапчица

                              04.02.2017 11:45

                              Червената шапчица

                              05.02.2017 10:30

                              Пещерна приказка

                              05.02.2017 11:45

                              Пещерна приказка

                              09.02.2017 19:00

                              Хамлет

                              11.02.2017 10:30

                              Ама че крокодил!

                              11.02.2017 11:45

                              Ама че крокодил!

                              12.02.2017 10:30

                              Чук и Пук

                              12.02.2017 11:45

                              Чук и Пук

                              16.02.2017 19:00

                              Великденско вино

                              18.02.2017 10:30

                              Мечо Пух

                              18.02.2017 11:45

                              Мечо Пух

                              18.02.2017 11:45

                              Мечо Пух

                              19.02.2017 10:30

                              Косе Босе

                              19.02.2017 11:45

                              Косе Босе

                              23.02.2017 19:00

                              Дама Пика

                              25.02.2017 10:30

                              Любопитното слонче

                              25.02.2017 11:45

                              Любопитното слонче

                              26.02.2017 10:30

                              Житената питка

                              26.02.2017 11:45

                              Житената питка

                              04.03.2017 10:30

                              Безопасна приказка

                              04.03.2017 11:45

                              Безопасна приказка

                              05.03.2017 10:30

                              Болен здрав носи

                              05.03.2017 11:45

                              Болен здрав носи

                              09.03.2017 19:00

                              Малкият Принц

                              11.03.2017 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              11.03.2017 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              12.03.2017 10:30

                              Пещерна приказка

                              12.03.2017 11:45

                              Пещерна приказка

                              16.03.2017 19:00

                              Дама Пика

                              18.03.2017 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              18.03.2017 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              19.03.2017 10:30

                              Не си търси белята

                              19.03.2017 11:45

                              Не си търси белята

                              23.03.2017 19:00

                              Вграждане

                              25.03.2017 10:30

                              Приказка от приказки

                              25.03.2017 11:45

                              Приказка от приказки

                              26.03.2017 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              26.03.2017 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              30.03.2017 19:00

                              Хамлет

                              01.04.2017 10:30

                              Дракончето с теменужените очи

                              01.04.2017 11:45

                              Дракончето с теменужените очи

                              02.04.2017 10:30

                              Патето Жълтурко

                              02.04.2017 11:45

                              Патето Жълтурко

                              04.04.2017 09:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              04.04.2017 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              04.04.2017 13:00

                              Тримата братя и златната ябълка

                              05.04.2017 09:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              05.04.2017 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              05.04.2017 13:00

                              Тримата братя и златната ябълка

                              07.04.2017 10:00

                              Безопасна приказка

                              07.04.2017 11:00

                              Безопасна приказка

                              07.04.2017 18:00

                              Приказни бъркотии

                              08.04.2017 10:30

                              Ама че крокодил!

                              08.04.2017 11:45

                              Ама че крокодил!

                              09.04.2017 10:30

                              Чук и Пук

                              09.04.2017 11:45

                              Чук и Пук

                              11.04.2017 09:30

                              Мечо Пух

                              11.04.2017 10:30

                              Мечо Пух

                              11.04.2017 13:00

                              Мечо Пух

                              18.04.2017 10:30

                              Ама че крокодил!

                              19.04.2017 09:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              19.04.2017 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              19.04.2017 13:00

                              Тримата братя и златната ябълка

                              21.04.2017 11:00

                              Тримата братя и златната ябълка

                              22.04.2017 10:30

                              Пещерна приказка

                              22.04.2017 11:45

                              Пещерна приказка

                              23.04.2017 10:30

                              Житената питка

                              23.04.2017 11:45

                              Житената питка

                              25.04.2017 09:30

                              Педя човек – лакът брада

                              25.04.2017 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              26.04.2017 10:00

                              Ама че крокодил!

                              27.04.2017 11:00

                              Море от Фантазии

                              27.04.2017 18:00

                              Море от Фантазии

                              28.04.2017 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              28.04.2017 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              29.04.2017 10:30

                              Мечо Пух

                              29.04.2017 11:45

                              Мечо Пух

                              30.04.2017 10:30

                              Карлсон

                              30.04.2017 11:45

                              Карлсон

                              02.05.2017 11:00

                              Безопасна приказка

                              03.05.2017 09:30

                              Ама че крокодил!

                              03.05.2017 10:30

                              Ама че крокодил!

                              03.05.2017 14:00

                              Малкият Принц

                              03.05.2017 16:00

                              Малкият Принц

                              04.05.2017 19:00

                              Вграждане

                              05.05.2017 09:30

                              Житената питка

                              05.05.2017 10:30

                              Житената питка

                              06.05.2017 10:30

                              Приказка от приказки

                              06.05.2017 11:45

                              Приказка от приказки

                              07.05.2017 10:30

                              Чук и Пук

                              07.05.2017 11:45

                              Чук и Пук

                              09.05.2017 14:00

                              Ама че крокодил!

                              10.05.2017 09:30

                              Болен здрав носи

                              10.05.2017 10:30

                              Болен здрав носи

                              10.05.2017 13:30

                              Болен здрав носи

                              11.05.2017 19:00

                              Малкият Принц

                              13.05.2017 10:30

                              Малкият Мук

                              13.05.2017 11:45

                              Малкият Мук

                              14.05.2017 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              14.05.2017 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              16.05.2017 09:30

                              Житената питка

                              16.05.2017 10:30

                              Житената питка

                              17.05.2017 09:30

                              Безопасна приказка

                              17.05.2017 10:30

                              Безопасна приказка

                              18.05.2017 19:00

                              Дама Пика

                              19.05.2017 09:30

                              Безопасна приказка

                              19.05.2017 10:30

                              Безопасна приказка

                              20.05.2017 10:30

                              Момче и вятър

                              20.05.2017 11:45

                              Момче и вятър

                              21.05.2017 10:30

                              Косе Босе

                              21.05.2017 11:45

                              Косе Босе

                              23.05.2017 09:30

                              Приказка за Рицаря без кон

                              23.05.2017 10:30

                              Приказка за Рицаря без кон

                              23.05.2017 11:30

                              Приказка за Рицаря без кон

                              25.05.2017 19:00

                              Хамлет

                              27.05.2017 10:30

                              Жабокът цар

                              27.05.2017 11:45

                              Жабокът цар

                              28.05.2017 10:30

                              Дракончето с теменужените очи

                              28.05.2017 11:45

                              Дракончето с теменужените очи

                              30.05.2017 09:30

                              Болен здрав носи

                              30.05.2017 10:30

                              Болен здрав носи

                              31.05.2017 15:45

                              Студеното сърце

                              01.06.2017 09:30

                              Момче и вятър

                              01.06.2017 10:30

                              Момче и вятър

                              01.06.2017 12:30

                              Момче и вятър

                              01.06.2017 17:00

                              Приказка от приказки

                              03.06.2017 10:30

                              Житената питка

                              03.06.2017 11:45

                              Житената питка

                              03.06.2017 19:00

                              Дама Пика

                              04.06.2017 10:30

                              Безопасна приказка

                              04.06.2017 10:30

                              Приказни бъркотии

                              04.06.2017 11:45

                              Безопасна приказка

                              04.06.2017 11:45

                              Приказни бъркотии

                              08.06.2017 19:00

                              Хамлет

                              10.06.2017 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              10.06.2017 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              11.06.2017 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              11.06.2017 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              15.06.2017 19:00

                              Дама Пика

                              17.06.2017 10:30

                              Чук и Пук

                              17.06.2017 11:45

                              Чук и Пук

                              18.06.2017 10:30

                              Косе Босе

                              18.06.2017 11:45

                              Косе Босе

                              22.06.2017 19:00

                              Малкият Принц

                              24.06.2017 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              24.06.2017 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              25.06.2017 10:30

                              Ама че крокодил!

                              29.06.2017 19:00

                              Вграждане

                              09.09.2017 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              09.09.2017 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              10.09.2017 10:30

                              Ама че крокодил!

                              10.09.2017 11:45

                              Ама че крокодил!

                              15.09.2017 21:00

                              НОЩТА гостува в Кукления Театър

                              16.09.2017 10:30

                              Приказка от приказки

                              16.09.2017 11:45

                              Приказка от приказки

                              17.09.2017 10:30

                              Чук и Пук

                              17.09.2017 11:45

                              Чук и Пук

                              23.09.2017 10:30

                              На приказки с Топчо

                              23.09.2017 11:45

                              На приказки с Топчо

                              24.09.2017 10:30

                              Косе Босе

                              24.09.2017 11:45

                              Косе Босе

                              25.09.2017 19:00

                              Последен квартет - гостува ТР Сфумато

                              28.09.2017 19:00

                              Малкият Принц

                              30.09.2017 10:30

                              Житената питка

                              30.09.2017 11:45

                              Житената питка

                              01.10.2017 10:30

                              Безопасна приказка

                              01.10.2017 11:45

                              Безопасна приказка

                              07.10.2017 10:30

                              Дракончето с теменужените очи

                              07.10.2017 11:45

                              Дракончето с теменужените очи

                              08.10.2017 10:30

                              Любопитното слонче

                              08.10.2017 11:45

                              Любопитното слонче

                              12.10.2017 19:00

                              Малкият Принц

                              14.10.2017 10:30

                              Малкият Мук

                              14.10.2017 11:45

                              Малкият Мук

                              15.10.2017 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              15.10.2017 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              19.10.2017 19:00

                              Вграждане

                              21.10.2017 10:30

                              Мечо Пух

                              21.10.2017 11:45

                              Мечо Пух

                              22.10.2017 10:30

                              Карлсон

                              22.10.2017 11:45

                              Карлсон

                              26.10.2017 19:00

                              Дама Пика

                              28.10.2017 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              28.10.2017 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              29.10.2017 10:30

                              Патето Жълтурко

                              29.10.2017 11:45

                              Патето Жълтурко

                              04.11.2017 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              04.11.2017 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              04.11.2017 19:00

                              Пилето, което казва Ку

                              04.11.2017 21:00

                              Пилето, което казва Ку

                              05.11.2017 10:30

                              Момче и вятър

                              05.11.2017 11:45

                              Момче и вятър

                              07.11.2017 09:30

                              Ама че крокодил!

                              07.11.2017 11:45

                              Ама че крокодил!

                              08.11.2017 09:30

                              Безопасна приказка

                              08.11.2017 10:30

                              Безопасна приказка

                              09.11.2017 19:00

                              Дарена

                              11.11.2017 10:30

                              Не си търси белята

                              11.11.2017 11:45

                              Не си търси белята

                              12.11.2017 10:30

                              Пещерна приказка

                              12.11.2017 11:45

                              Пещерна приказка

                              15.11.2017 13:00

                              Момче и вятър

                              15.11.2017 16:00

                              Момче и вятър

                              16.11.2017 19:00

                              Малкият Принц

                              18.11.2017 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              18.11.2017 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              19.11.2017 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              19.11.2017 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              21.11.2017 09:30

                              Болен здрав носи

                              21.11.2017 10:30

                              Болен здрав носи

                              23.11.2017 09:30

                              Ама че крокодил!

                              23.11.2017 19:00

                              Дама Пика

                              25.11.2017 10:30

                              Червената шапчица

                              25.11.2017 11:45

                              Червената шапчица

                              26.11.2017 10:30

                              Грозното патенце

                              26.11.2017 11:45

                              Грозното патенце

                              30.11.2017 09:30

                              Болен здрав носи

                              30.11.2017 19:00

                              Хамлет

                              02.12.2017 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              02.12.2017 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              03.12.2017 10:30

                              Ама че крокодил!

                              03.12.2017 11:45

                              Ама че крокодил!

                              07.12.2017 19:00

                              Вграждане

                              09.12.2017 10:30

                              Божият Син

                              09.12.2017 11:45

                              Божият Син

                              10.12.2017 10:30

                              Най-хубавият подарък

                              10.12.2017 11:45

                              Най-хубавият подарък

                              11.12.2017 19:00

                              Дама Пика

                              14.12.2017 19:00

                              Дарена

                              16.12.2017 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              16.12.2017 11:45

                              Дядо Коледа, къде си?

                              17.12.2017 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              17.12.2017 11:45

                              Звездичка за Коледа

                              11.01.2018 19:00

                              Малкият Принц

                              13.01.2018 10:30

                              Бяла приказка

                              13.01.2018 11:45

                              Бяла приказка

                              14.01.2018 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              14.01.2018 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              18.01.2018 19:00

                              Хамлет

                              20.01.2018 10:30

                              Мечо Пух

                              20.01.2018 11:45

                              Мечо Пух

                              21.01.2018 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              21.01.2018 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              25.01.2018 19:00

                              Дама Пика

                              27.01.2018 10:30

                              Любопитното слонче

                              27.01.2018 11:45

                              Любопитното слонче

                              28.01.2018 10:30

                              Дракончето с теменужените очи

                              28.01.2018 11:45

                              Дракончето с теменужените очи

                              01.02.2018 19:00

                              Дарена

                              03.02.2018 10:30

                              Косе Босе

                              03.02.2018 11:45

                              Косе Босе

                              04.02.2018 10:30

                              Момче и вятър

                              04.02.2018 11:45

                              Момче и вятър

                              07.02.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              07.02.2018 19:00

                              Дядовата ръкавичка

                              08.02.2018 16:00

                              Малкият Принц

                              08.02.2018 19:00

                              Малкият Принц

                              10.02.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              10.02.2018 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              11.02.2018 10:30

                              Чук и Пук

                              11.02.2018 11:45

                              Чук и Пук

                              12.02.2018 18:00

                              Приказни бъркотии

                              15.02.2018 19:00

                              Вграждане

                              17.02.2018 10:30

                              Ама че крокодил!

                              17.02.2018 11:45

                              Ама че крокодил!

                              18.02.2018 10:30

                              Безопасна приказка

                              18.02.2018 11:45

                              Безопасна приказка

                              24.02.2018 10:30

                              Не си търси белята

                              24.02.2018 11:45

                              Не си търси белята

                              25.02.2018 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              25.02.2018 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              01.03.2018 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              01.03.2018 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              01.03.2018 19:00

                              Дарена

                              03.03.2018 10:30

                              Червената шапчица

                              03.03.2018 11:45

                              Червената шапчица

                              04.03.2018 10:30

                              Житената питка

                              04.03.2018 11:45

                              Житената питка

                              07.03.2018 15:30

                              Студеното сърце

                              08.03.2018 19:00

                              Дама Пика

                              09.03.2018 09:30

                              Дядовата ръкавичка

                              09.03.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              10.03.2018 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              10.03.2018 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              11.03.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              11.03.2018 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              12.03.2018 18:00

                              Приказни бъркотии

                              13.03.2018 12:30

                              Момче и вятър

                              14.03.2018 18:00

                              Приказни бъркотии

                              15.03.2018 15:00

                              Малкият Принц

                              15.03.2018 19:00

                              Малкият Принц

                              16.03.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              17.03.2018 10:30

                              Патето Жълтурко

                              17.03.2018 11:45

                              Патето Жълтурко

                              18.03.2018 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              18.03.2018 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              20.03.2018 09:30

                              Дядовата ръкавичка

                              20.03.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              21.03.2018 12:30

                              Дарена

                              21.03.2018 14:30

                              Дарена

                              21.03.2018 18:00

                              Приказни бъркотии

                              22.03.2018 12:30

                              Мързеливата пчеличка

                              22.03.2018 18:00

                              Приказни бъркотии

                              23.03.2018 10:30

                              Карлсон

                              23.03.2018 13:30

                              Карлсон

                              24.03.2018 10:30

                              Карлсон

                              24.03.2018 11:45

                              Карлсон

                              24.03.2018 18:00

                              Приказни бъркотии

                              25.03.2018 10:30

                              Малкият Мук

                              25.03.2018 11:45

                              Малкият Мук

                              26.03.2018 18:00

                              Приказни бъркотии

                              28.03.2018 18:00

                              Приказни бъркотии

                              29.03.2018 19:00

                              Вграждане

                              30.03.2018 09:30

                              Дядовата ръкавичка

                              30.03.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              31.03.2018 10:30

                              Болен здрав носи

                              31.03.2018 11:45

                              Болен здрав носи

                              01.04.2018 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              01.04.2018 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              11.04.2018 17:00

                              Приказни бъркотии

                              11.04.2018 17:00

                              Приказни бъркотии

                              12.04.2018 09:30

                              Чук и Пук

                              12.04.2018 10:30

                              Чук и Пук

                              13.04.2018 09:30

                              Чук и Пук

                              13.04.2018 10:30

                              Чук и Пук

                              14.04.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              14.04.2018 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              15.04.2018 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              15.04.2018 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              19.04.2018 19:00

                              Хамлет

                              20.04.2018 19:00

                              Стъклната менажерия

                              21.04.2018 10:30

                              Не си търси белята

                              21.04.2018 11:45

                              Не си търси белята

                              22.04.2018 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              22.04.2018 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              26.04.2018 19:00

                              Дама Пика

                              27.04.2018 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              27.04.2018 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              28.04.2018 10:30

                              Любопитното слонче

                              28.04.2018 11:45

                              Любопитното слонче

                              29.04.2018 10:30

                              Дракончето с теменужените очи

                              29.04.2018 11:45

                              Дракончето с теменужените очи

                              03.05.2018 19:00

                              Дарена

                              06.05.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              06.05.2018 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              10.05.2018 19:00

                              Малкият Принц

                              12.05.2018 10:30

                              Болен здрав носи

                              12.05.2018 11:45

                              Болен здрав носи

                              13.05.2018 10:30

                              Чук и Пук

                              13.05.2018 11:45

                              Чук и Пук

                              17.05.2018 19:00

                              Вграждане

                              19.05.2018 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              19.05.2018 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              20.05.2018 10:30

                              Безопасна приказка

                              20.05.2018 11:45

                              Безопасна приказка

                              26.05.2018 10:30

                              Житената питка

                              26.05.2018 11:45

                              Житената питка

                              27.05.2018 10:30

                              Косе Босе

                              27.05.2018 11:45

                              Косе Босе

                              31.05.2018 19:00

                              Дама Пика

                              02.06.2018 11:45

                              Мечо Пух

                              03.06.2018 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              03.06.2018 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              07.06.2018 19:00

                              Вграждане

                              09.06.2018 10:30

                              Карлсон

                              09.06.2018 11:45

                              Карлсон

                              10.06.2018 10:30

                              Малкият Мук

                              10.06.2018 11:45

                              Малкият Мук

                              14.06.2018 19:00

                              Дама Пика

                              16.06.2018 10:30

                              Патето Жълтурко

                              16.06.2018 11:45

                              Патето Жълтурко

                              17.06.2018 10:30

                              Ама че крокодил!

                              17.06.2018 11:45

                              Ама че крокодил!

                              21.06.2018 19:00

                              Малкият Принц

                              23.06.2018 10:30

                              Червената шапчица

                              23.06.2018 11:45

                              Червената шапчица

                              24.06.2018 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              24.06.2018 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              13.10.2018 10:30

                              Принцесата и граховото зърно

                              13.10.2018 11:45

                              Принцесата и граховото зърно

                              14.10.2018 10:30

                              Приказка от приказки

                              14.10.2018 11:45

                              Приказка от приказки

                              20.10.2018 10:30

                              Косе Босе

                              20.10.2018 11:45

                              Косе Босе

                              21.10.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              21.10.2018 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              27.10.2018 10:30

                              Патето Жълтурко

                              27.10.2018 11:45

                              Патето Жълтурко

                              28.10.2018 10:30

                              Чук и Пук

                              28.10.2018 11:45

                              Чук и Пук

                              01.11.2018 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              01.11.2018 11:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              03.11.2018 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              03.11.2018 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              04.11.2018 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              04.11.2018 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              10.11.2018 10:30

                              Не си търси белята

                              10.11.2018 11:45

                              Не си търси белята

                              11.11.2018 10:30

                              Болен здрав носи

                              11.11.2018 11:45

                              Болен здрав носи

                              12.11.2018 19:00

                              Вграждане

                              17.11.2018 10:30

                              Житената питка

                              17.11.2018 11:45

                              Житената питка

                              18.11.2018 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              18.11.2018 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              24.11.2018 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              24.11.2018 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              25.11.2018 10:30

                              Безопасна приказка

                              25.11.2018 11:45

                              Безопасна приказка

                              01.12.2018 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              01.12.2018 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              02.12.2018 10:30

                              Безопасна приказка

                              02.12.2018 11:45

                              Безопасна приказка

                              08.12.2018 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              08.12.2018 11:45

                              Звездичка за Коледа

                              09.12.2018 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              09.12.2018 11:45

                              Дядо Коледа, къде си?

                              10.12.2018 10:30

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              15.12.2018 10:30

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              15.12.2018 11:45

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              16.12.2018 10:30

                              Най-хубавият подарък

                              16.12.2018 11:45

                              Най-хубавият подарък

                              26.01.2019 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              26.01.2019 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              27.01.2019 10:30

                              Приказка от приказки

                              27.01.2019 11:45

                              Приказка от приказки

                              02.02.2019 10:30

                              Патето Жълтурко

                              02.02.2019 11:45

                              Патето Жълтурко

                              03.02.2019 10:30

                              Болен здрав носи

                              03.02.2019 11:45

                              Болен здрав носи

                              07.02.2019 19:00

                              Малкият Принц

                              09.02.2019 10:30

                              Житената питка

                              09.02.2019 11:45

                              Житената питка

                              10.02.2019 10:30

                              Безопасна приказка

                              10.02.2019 11:45

                              Безопасна приказка

                              14.02.2019 19:00

                              Дама Пика

                              16.02.2019 10:30

                              Червената шапчица

                              16.02.2019 11:45

                              Червената шапчица

                              17.02.2019 10:30

                              Момче и вятър

                              17.02.2019 11:45

                              Момче и вятър

                              21.02.2019 19:00

                              Хамлет

                              23.02.2019 10:30

                              Любопитното слонче

                              23.02.2019 11:45

                              Любопитното слонче

                              24.02.2019 10:30

                              Ама че крокодил!

                              24.02.2019 11:45

                              Ама че крокодил!

                              27.02.2019 19:00

                              Вграждане

                              28.02.2019 19:00

                              Вграждане

                              01.03.2019 09:30

                              Мързеливата пчеличка

                              01.03.2019 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              02.03.2019 10:30

                              Мечо Пух

                              02.03.2019 11:45

                              Мечо Пух

                              03.03.2019 10:30

                              Житената питка

                              03.03.2019 11:45

                              Житената питка

                              05.03.2019 10:15

                              Мързеливата пчеличка

                              06.03.2019 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              07.03.2019 19:00

                              Аз, Сизиф

                              08.03.2019 11:30

                              Дядовата ръкавичка

                              09.03.2019 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              09.03.2019 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              10.03.2019 10:30

                              Грозното патенце

                              10.03.2019 11:45

                              Грозното патенце

                              14.03.2019 19:00

                              Дама Пика

                              15.03.2019 09:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              15.03.2019 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              16.03.2019 10:30

                              Дракончето с теменужените очи

                              16.03.2019 11:45

                              Дракончето с теменужените очи

                              16.03.2019 14:30

                              Приказни бъркотии

                              16.03.2019 16:30

                              Приказни бъркотии

                              17.03.2019 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              17.03.2019 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              19.03.2019 09:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              19.03.2019 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              19.03.2019 17:30

                              Приказни бъркотии

                              20.03.2019 09:30

                              Карлсон

                              20.03.2019 10:30

                              Карлсон

                              20.03.2019 17:30

                              Приказни бъркотии

                              21.03.2019 19:00

                              Малкият Принц

                              22.03.2019 18:00

                              Приказни бъркотии

                              23.03.2019 10:30

                              Малкият Мук

                              23.03.2019 11:45

                              Малкият Мук

                              23.03.2019 14:30

                              Приказни бъркотии

                              23.03.2019 16:30

                              Приказни бъркотии

                              24.03.2019 10:30

                              Снежанка и седемте джуджета

                              24.03.2019 11:45

                              Снежанка и седемте джуджета

                              25.03.2019 18:00

                              Приказни бъркотии

                              26.03.2019 18:00

                              Приказни бъркотии

                              27.03.2019 09:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              27.03.2019 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              28.03.2019 19:00

                              Вграждане

                              30.03.2019 10:30

                              Не си търси белята

                              30.03.2019 11:45

                              Не си търси белята

                              31.03.2019 10:30

                              Любопитното слонче

                              31.03.2019 11:45

                              Любопитното слонче

                              06.04.2019 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              06.04.2019 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              07.04.2019 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              07.04.2019 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              13.04.2019 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              13.04.2019 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              14.04.2019 10:30

                              Косе Босе

                              14.04.2019 11:45

                              Косе Босе

                              20.04.2019 10:30

                              Чук и Пук

                              20.04.2019 11:45

                              Чук и Пук

                              21.04.2019 10:30

                              Приказка от приказки

                              21.04.2019 11:45

                              Приказка от приказки

                              21.04.2019 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              25.04.2019 19:00

                              Дама Пика

                              02.05.2019 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              04.05.2019 10:30

                              Мечо Пух

                              04.05.2019 11:45

                              Мечо Пух

                              05.05.2019 10:30

                              Малкият Мук

                              05.05.2019 11:45

                              Малкият Мук

                              09.05.2019 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              11.05.2019 10:30

                              Патето Жълтурко

                              11.05.2019 11:45

                              Патето Жълтурко

                              12.05.2019 10:30

                              Момче и вятър

                              12.05.2019 11:45

                              Момче и вятър

                              16.05.2019 19:00

                              Вграждане

                              18.05.2019 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              18.05.2019 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              19.05.2019 10:30

                              Червената шапчица

                              19.05.2019 11:45

                              Червената шапчица

                              23.05.2019 19:00

                              Дама Пика

                              25.05.2019 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              25.05.2019 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              26.05.2019 10:30

                              Безопасна приказка

                              26.05.2019 11:45

                              Безопасна приказка

                              30.05.2019 19:00

                              Малкият Принц

                              31.05.2019 19:00

                              Апетит

                              01.06.2019 10:30

                              Болен здрав носи

                              01.06.2019 11:45

                              Болен здрав носи

                              02.06.2019 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              02.06.2019 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              04.06.2019 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              07.06.2019 19:00

                              Концертът – куклено-театрален спектакъл за всички възрасти

                              08.06.2019 10:30

                              Дракончето с теменужените очи

                              08.06.2019 10:30

                              Ама че крокодил!

                              08.06.2019 11:45

                              Дракончето с теменужените очи

                              08.06.2019 11:45

                              Ама че крокодил!

                              09.06.2019 10:30

                              Ама че крокодил!

                              09.06.2019 11:45

                              Ама че крокодил!

                              13.06.2019 19:00

                              Хамлет

                              15.06.2019 10:30

                              Любопитното слонче

                              15.06.2019 11:45

                              Любопитното слонче

                              16.06.2019 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              16.06.2019 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              20.06.2019 19:00

                              Дама Пика

                              22.06.2019 10:30

                              Косе Босе

                              22.06.2019 11:45

                              Косе Босе

                              23.06.2019 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              23.06.2019 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              27.06.2019 19:00

                              Малкият Принц

                              29.06.2019 10:30

                              Житената питка

                              29.06.2019 11:45

                              Житената питка

                              30.06.2019 10:30

                              Чук и Пук

                              30.06.2019 11:45

                              Чук и Пук

                              05.09.2019 19:00

                              Концертът – куклено-театрален спектакъл за всички възрасти

                              14.09.2019 10:30

                              Косе Босе

                              14.09.2019 11:45

                              Косе Босе

                              15.09.2019 10:30

                              Чук и Пук

                              15.09.2019 11:45

                              Чук и Пук

                              15.09.2019 19:00

                              Аз, Фойербах

                              19.09.2019 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              20.09.2019 18:00

                              Хиджиката и неговият двойник

                              21.09.2019 19:00

                              Гостува театър ПУК

                              22.09.2019 10:30

                              Приказка от приказки

                              22.09.2019 11:45

                              Приказка от приказки

                              26.09.2019 19:00

                              Малкият Принц

                              28.09.2019 19:00

                              Гостува театър БУНАРКУ

                              29.09.2019 10:30

                              Болен здрав носи

                              29.09.2019 11:45

                              Болен здрав носи

                              03.10.2019 19:00

                              Хамлет

                              05.10.2019 10:30

                              Мечо Пух

                              05.10.2019 11:45

                              Мечо Пух

                              06.10.2019 10:30

                              Малкият Мук

                              06.10.2019 11:45

                              Малкият Мук

                              10.10.2019 19:00

                              Дама Пика

                              11.10.2019 19:00

                              Живак

                              12.10.2019 10:30

                              Палечка

                              12.10.2019 11:45

                              Палечка

                              13.10.2019 10:30

                              Патето Жълтурко

                              13.10.2019 11:45

                              Патето Жълтурко

                              19.10.2019 10:30

                              Ама че крокодил!

                              19.10.2019 11:45

                              Ама че крокодил!

                              20.10.2019 10:30

                              Момче и вятър

                              20.10.2019 11:45

                              Момче и вятър

                              24.10.2019 19:00

                              Малкият Принц

                              26.10.2019 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              26.10.2019 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              27.10.2019 10:30

                              Безопасна приказка

                              27.10.2019 11:45

                              Безопасна приказка

                              29.10.2019 19:00

                              Концертът – куклено-театрален спектакъл за всички възрасти

                              02.11.2019 10:30

                              Червената шапчица

                              02.11.2019 11:45

                              Червената шапчица

                              03.11.2019 10:30

                              Любопитното слонче

                              03.11.2019 11:45

                              Любопитното слонче

                              07.11.2019 19:00

                              Хамлет

                              09.11.2019 10:30

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              09.11.2019 11:45

                              Спящата красавица от Лео Капон

                              10.11.2019 10:30

                              Грозното патенце

                              10.11.2019 11:45

                              Грозното патенце

                              14.11.2019 19:00

                              Дама Пика

                              16.11.2019 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              16.11.2019 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              17.11.2019 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              17.11.2019 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              21.11.2019 19:00

                              Малкият Принц

                              23.11.2019 10:30

                              Житената питка

                              23.11.2019 11:45

                              Житената питка

                              24.11.2019 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              24.11.2019 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              26.11.2019 19:00

                              Концертът – куклено-театрален спектакъл за всички възрасти

                              28.11.2019 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              30.11.2019 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              30.11.2019 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              01.12.2019 10:30

                              Палечка

                              01.12.2019 11:45

                              Палечка

                              05.12.2019 19:00

                              Вграждане

                              07.12.2019 10:30

                              Божият Син

                              07.12.2019 11:45

                              Божият Син

                              08.12.2019 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              08.12.2019 11:45

                              Дядо Коледа, къде си?

                              12.12.2019 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              14.12.2019 10:30

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              14.12.2019 11:45

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              15.12.2019 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              15.12.2019 11:45

                              Звездичка за Коледа

                              21.12.2019 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              21.12.2019 11:45

                              Дядо Коледа, къде си?

                              22.12.2019 10:30

                              Най-хубавият подарък

                              22.12.2019 11:45

                              Най-хубавият подарък

                              11.01.2020 10:30

                              Палечка

                              11.01.2020 11:45

                              Палечка

                              12.01.2020 10:30

                              Косе Босе

                              12.01.2020 11:45

                              Косе Босе

                              16.01.2020 19:00

                              Дама Пика

                              18.01.2020 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              18.01.2020 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              19.01.2020 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              19.01.2020 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              23.01.2020 19:00

                              Вграждане

                              25.01.2020 10:30

                              Патето Жълтурко

                              25.01.2020 11:45

                              Патето Жълтурко

                              26.01.2020 10:30

                              Бяла приказка

                              26.01.2020 11:45

                              Бяла приказка

                              30.01.2020 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              01.02.2020 10:30

                              Болен здрав носи

                              01.02.2020 11:45

                              Болен здрав носи

                              02.02.2020 10:30

                              Безопасна приказка

                              02.02.2020 11:45

                              Безопасна приказка

                              08.02.2020 10:30

                              Любопитното слонче

                              08.02.2020 11:45

                              Любопитното слонче

                              09.02.2020 10:30

                              Житената питка

                              09.02.2020 11:45

                              Житената питка

                              13.02.2020 19:00

                              Малкият Принц

                              15.02.2020 10:30

                              Червената шапчица

                              15.02.2020 11:45

                              Червената шапчица

                              16.02.2020 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              16.02.2020 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              22.02.2020 10:30

                              Чук и Пук

                              22.02.2020 11:45

                              Чук и Пук

                              23.02.2020 10:30

                              Грозното патенце

                              23.02.2020 11:45

                              Грозното патенце

                              27.02.2020 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              29.02.2020 10:30

                              Не си търси белята

                              29.02.2020 11:45

                              Не си търси белята

                              01.03.2020 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              01.03.2020 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              05.03.2020 19:00

                              Вграждане

                              08.03.2020 10:30

                              Ама че крокодил!

                              08.03.2020 11:45

                              Ама че крокодил!

                              19.03.2020 19:00

                              Малкият Принц

                              21.03.2020 10:30

                              Палечка

                              21.03.2020 11:45

                              Палечка

                              22.03.2020 10:30

                              Момче и вятър

                              22.03.2020 11:45

                              Момче и вятър

                              29.03.2020 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              29.03.2020 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              01.06.2020 10:30

                              Трите прасенца

                              01.06.2020 11:45

                              Трите прасенца

                              01.06.2020 16:30

                              Трите прасенца

                              01.06.2020 18:00

                              Трите прасенца

                              06.06.2020 10:30

                              Трите прасенца

                              06.06.2020 11:45

                              Трите прасенца

                              06.06.2020 16:30

                              Трите прасенца

                              06.06.2020 18:00

                              Трите прасенца

                              07.06.2020 10:30

                              Болен здрав носи

                              07.06.2020 11:45

                              Болен здрав носи

                              07.06.2020 16:30

                              Болен здрав носи

                              07.06.2020 18:00

                              Болен здрав носи

                              13.06.2020 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              13.06.2020 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              13.06.2020 16:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              13.06.2020 18:00

                              Приказка за Цар Салтан

                              14.06.2020 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              14.06.2020 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              14.06.2020 16:30

                              Мързеливата пчеличка

                              14.06.2020 18:00

                              Мързеливата пчеличка

                              20.06.2020 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              20.06.2020 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              20.06.2020 16:30

                              Дядовата ръкавичка

                              20.06.2020 18:00

                              Дядовата ръкавичка

                              21.06.2020 10:30

                              Чук и Пук

                              21.06.2020 11:45

                              Чук и Пук

                              21.06.2020 16:30

                              Чук и Пук

                              21.06.2020 18:00

                              Чук и Пук

                              27.06.2020 10:30

                              Патето Жълтурко

                              27.06.2020 11:45

                              Патето Жълтурко

                              27.06.2020 16:30

                              Патето Жълтурко

                              27.06.2020 18:00

                              Патето Жълтурко

                              28.06.2020 10:30

                              Трите прасенца

                              28.06.2020 11:45

                              Трите прасенца

                              28.06.2020 16:30

                              Трите прасенца

                              28.06.2020 18:00

                              Трите прасенца

                              04.07.2020 10:30

                              Червената шапчица

                              04.07.2020 11:45

                              Червената шапчица

                              04.07.2020 16:30

                              Живко Джуранов разказва приказки

                              04.07.2020 18:00

                              Червената шапчица

                              05.07.2020 10:30

                              Безопасна приказка

                              05.07.2020 11:45

                              Безопасна приказка

                              11.07.2020 10:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              11.07.2020 11:45

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              11.07.2020 16:30

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              11.07.2020 18:00

                              Спящата красавица от Веселин Бойдев

                              12.07.2020 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              12.07.2020 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              18.07.2020 10:30

                              Трите прасенца

                              18.07.2020 11:45

                              Трите прасенца

                              18.07.2020 16:30

                              Трите прасенца

                              18.07.2020 18:00

                              Трите прасенца

                              19.07.2020 10:30

                              Косе Босе

                              19.07.2020 11:45

                              Косе Босе

                              25.07.2020 10:30

                              Житената питка

                              25.07.2020 11:45

                              Житената питка

                              25.07.2020 16:30

                              Житената питка

                              25.07.2020 18:00

                              Житената питка

                              26.07.2020 10:30

                              Палечка

                              26.07.2020 11:45

                              Палечка

                              01.08.2020 10:30

                              Безопасна приказка

                              01.08.2020 11:45

                              Безопасна приказка

                              02.08.2020 10:30

                              Жабокът цар

                              02.08.2020 11:45

                              Жабокът цар

                              08.08.2020 10:30

                              Любопитното слонче

                              08.08.2020 11:45

                              Любопитното слонче

                              09.08.2020 10:30

                              Чук и Пук

                              09.08.2020 11:45

                              Чук и Пук

                              13.08.2020 20:30

                              ХаХаХа Импро Театър

                              15.08.2020 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              15.08.2020 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              16.08.2020 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              16.08.2020 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              06.09.2020 16:00

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              12.09.2020 10:30

                              Болен здрав носи

                              12.09.2020 11:45

                              Болен здрав носи

                              13.09.2020 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              13.09.2020 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              19.09.2020 10:30

                              Не си търси белята

                              19.09.2020 11:45

                              Не си търси белята

                              20.09.2020 10:30

                              Косе Босе

                              20.09.2020 11:45

                              Косе Босе

                              26.09.2020 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              26.09.2020 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              26.09.2020 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              26.09.2020 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              27.09.2020 10:30

                              Палечка

                              27.09.2020 11:45

                              Палечка

                              03.10.2020 10:30

                              Месец на: Джани Родари - Жълтата червена шапчица, ДКТ "В. Друмев" - Шумен

                              03.10.2020 11:45

                              Месец на Джани Родари - Творчески работилници

                              04.10.2020 10:30

                              Трите прасенца

                              04.10.2020 11:45

                              Трите прасенца

                              10.10.2020 11:45

                              Месец на Джани Родари - Творчески работилници

                              11.10.2020 10:30

                              Безопасна приказка

                              11.10.2020 11:45

                              Безопасна приказка

                              11.10.2020 11:45

                              Месец на Джани Родари - Творчески работилници

                              15.10.2020 19:00

                              Дом

                              17.10.2020 10:30

                              Месец на: Джани Родари -Живко Джуранов разказва приказки на Джани Родари

                              17.10.2020 11:45

                              Месец на Джани Родари - Творчески работилници

                              18.10.2020 10:30

                              Месец на: Джани Родари - "Стана нещо необикновено", спектакъл на СКТ

                              18.10.2020 11:45

                              Месец на Джани Родари - Творчески работилници

                              23.10.2020 19:00

                              Месец на: Джани Родари - "Професия лъжец", спектакъл на ДКТ-Варна

                              24.10.2020 10:30

                              Месец на: Джани Родари - "Малки вълшебници", спектакъл на ДКТ-Варна

                              24.10.2020 11:45

                              Месец на Джани Родари - Творчески работилници

                              24.10.2020 18:00

                              Месец на Джани Родари - Творчески работилници

                              24.10.2020 19:00

                              Месец на: Джани Родари - "Професия лъжец", спектакъл на ДКТ-Варна

                              25.10.2020 10:30

                              Палечка

                              25.10.2020 11:45

                              Месец на Джани Родари - Творчески работилници

                              25.10.2020 11:45

                              Палечка

                              31.10.2020 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              31.10.2020 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              01.11.2020 10:30

                              Ама че крокодил!

                              01.11.2020 11:45

                              Ама че крокодил!

                              05.11.2020 19:00

                              Малкият Принц

                              06.11.2020 18:00

                              Приключениe с маймунка

                              07.11.2020 10:30

                              Чук и Пук

                              07.11.2020 11:45

                              Чук и Пук

                              08.11.2020 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              08.11.2020 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              14.11.2020 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              14.11.2020 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              15.11.2020 10:30

                              Приключениe с маймунка

                              15.11.2020 11:45

                              Приключениe с маймунка

                              22.11.2020 10:30

                              Чук и Пук

                              22.11.2020 11:45

                              Чук и Пук

                              28.11.2020 10:30

                              Червената шапчица

                              28.11.2020 11:45

                              Червената шапчица

                              29.11.2020 10:30

                              Приключениe с маймунка

                              29.11.2020 11:45

                              Приключениe с маймунка

                              03.12.2020 10:00

                              Дядо Коледа, къде си?

                              03.12.2020 11:00

                              Дядо Коледа, къде си?

                              05.12.2020 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              05.12.2020 11:45

                              Дядо Коледа, къде си?

                              06.12.2020 10:30

                              Най-хубавият подарък

                              06.12.2020 11:45

                              Най-хубавият подарък

                              10.12.2020 10:00

                              Най-хубавият подарък

                              10.12.2020 11:00

                              Най-хубавият подарък

                              12.12.2020 10:30

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              12.12.2020 11:45

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              13.12.2020 10:30

                              Дядо Коледа, къде си?

                              13.12.2020 11:45

                              Дядо Коледа, къде си?

                              17.12.2020 10:00

                              Звездичка за Коледа

                              17.12.2020 11:00

                              Звездичка за Коледа

                              19.12.2020 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              19.12.2020 11:45

                              Звездичка за Коледа

                              20.12.2020 10:30

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              20.12.2020 11:45

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              21.12.2020 10:30

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              21.12.2020 11:45

                              Супер Снежко и Коледния дух

                              22.12.2020 10:30

                              Най-хубавият подарък

                              22.12.2020 11:45

                              Най-хубавият подарък

                              23.12.2020 10:30

                              Звездичка за Коледа

                              23.12.2020 11:45

                              Звездичка за Коледа

                              16.01.2021 10:30

                              Болен здрав носи

                              16.01.2021 11:45

                              Болен здрав носи

                              17.01.2021 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              17.01.2021 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              23.01.2021 10:30

                              Приключениe с маймунка

                              23.01.2021 11:45

                              Приключениe с маймунка

                              24.01.2021 10:30

                              Палечка

                              24.01.2021 11:45

                              Палечка

                              30.01.2021 10:30

                              Трите прасенца

                              30.01.2021 11:45

                              Трите прасенца

                              31.01.2021 10:30

                              Косе Босе

                              31.01.2021 11:45

                              Косе Босе

                              06.02.2021 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              06.02.2021 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              07.02.2021 10:30

                              Не си търси белята

                              07.02.2021 11:45

                              Не си търси белята

                              13.02.2021 10:30

                              Чук и Пук

                              13.02.2021 11:45

                              Чук и Пук

                              14.02.2021 10:30

                              Ама че крокодил!

                              14.02.2021 11:45

                              Ама че крокодил!

                              16.02.2021 19:00

                              Аз, Сизиф

                              20.02.2021 10:30

                              Безопасна приказка

                              20.02.2021 11:45

                              Безопасна приказка

                              21.02.2021 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              21.02.2021 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              27.02.2021 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              27.02.2021 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              28.02.2021 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              28.02.2021 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              06.03.2021 10:30

                              Житената питка

                              06.03.2021 11:45

                              Житената питка

                              07.03.2021 10:30

                              Палечка

                              07.03.2021 11:45

                              Палечка

                              09.03.2021 19:00

                              Концертът – куклено-театрален спектакъл за всички възрасти

                              11.03.2021 19:00

                              Бомбето

                              13.03.2021 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              13.03.2021 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              14.03.2021 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              14.03.2021 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              18.03.2021 19:00

                              Бомбето

                              20.03.2021 10:30

                              Трите прасенца

                              20.03.2021 11:45

                              Трите прасенца

                              21.03.2021 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              21.03.2021 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              03.04.2021 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              03.04.2021 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              04.04.2021 10:30

                              Не си търси белята

                              04.04.2021 11:45

                              Не си търси белята

                              08.04.2021 19:00

                              Бомбето

                              10.04.2021 10:30

                              Чук и Пук

                              10.04.2021 11:45

                              Чук и Пук

                              11.04.2021 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              11.04.2021 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              15.04.2021 19:00

                              Малкият Принц

                              17.04.2021 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              17.04.2021 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              18.04.2021 10:30

                              Безопасна приказка

                              18.04.2021 11:45

                              Безопасна приказка

                              22.04.2021 19:00

                              Бомбето

                              24.04.2021 10:30

                              Болен здрав носи

                              24.04.2021 11:45

                              Болен здрав носи

                              25.04.2021 10:30

                              Ама че крокодил!

                              25.04.2021 11:45

                              Ама че крокодил!

                              08.05.2021 10:30

                              Косе Босе

                              08.05.2021 11:45

                              Косе Босе

                              09.05.2021 10:30

                              Палечка

                              09.05.2021 11:45

                              Палечка

                              13.05.2021 19:00

                              Бомбето

                              14.05.2021 19:00

                              Статут

                              15.05.2021 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              15.05.2021 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              16.05.2021 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              16.05.2021 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              22.05.2021 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              22.05.2021 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              23.05.2021 10:30

                              Приключениe с маймунка

                              23.05.2021 11:45

                              Приключениe с маймунка

                              27.05.2021 19:00

                              Късметлията с ръждивия револвер

                              29.05.2021 10:30

                              Трите прасенца

                              29.05.2021 11:45

                              Трите прасенца

                              30.05.2021 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              30.05.2021 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              01.06.2021 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              01.06.2021 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              05.06.2021 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              05.06.2021 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              06.06.2021 10:30

                              Не си търси белята

                              06.06.2021 11:45

                              Не си търси белята

                              10.06.2021 19:00

                              Дом

                              12.06.2021 10:30

                              Дракончето с теменужените очи

                              12.06.2021 11:45

                              Дракончето с теменужените очи

                              13.06.2021 10:30

                              Педя човек – лакът брада

                              13.06.2021 11:45

                              Педя човек – лакът брада

                              17.06.2021 19:00

                              Малкият Принц

                              19.06.2021 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              19.06.2021 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              20.06.2021 10:30

                              Безопасна приказка

                              20.06.2021 11:45

                              Безопасна приказка

                              26.06.2021 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              26.06.2021 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              27.06.2021 10:30

                              Болен здрав носи

                              27.06.2021 11:45

                              Болен здрав носи

                              01.07.2021 19:00

                              Бомбето

                              03.07.2021 10:30

                              Палечка

                              03.07.2021 11:45

                              Палечка

                              04.07.2021 10:30

                              Косе Босе

                              04.07.2021 11:45

                              Косе Босе

                              10.07.2021 10:30

                              Приключениe с маймунка

                              10.07.2021 11:45

                              Приключениe с маймунка

                              11.07.2021 10:30

                              Не си търси белята

                              11.07.2021 11:45

                              Не си търси белята

                              17.07.2021 10:30

                              Житената питка

                              17.07.2021 11:45

                              Житената питка

                              18.07.2021 10:30

                              Чук и Пук

                              18.07.2021 11:45

                              Чук и Пук

                              24.07.2021 10:30

                              Мързеливата пчеличка

                              24.07.2021 11:45

                              Мързеливата пчеличка

                              25.07.2021 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              25.07.2021 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              31.07.2021 10:30

                              Болен здрав носи

                              31.07.2021 11:45

                              Болен здрав носи

                              01.08.2021 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              01.08.2021 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              02.09.2021 17:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Фантастични герои

                              02.09.2021 18:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - ОТКРИВАНЕ

                              02.09.2021 19:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Бомбето

                              02.09.2021 21:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - История за куклите

                              03.09.2021 10:30

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Тигърчето Спас

                              03.09.2021 11:45

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Малката Нула

                              03.09.2021 17:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Балон като слон

                              03.09.2021 18:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Пешеходна зона

                              03.09.2021 19:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Къщите на клоуните

                              03.09.2021 21:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Остава, акустичен концерт

                              04.09.2021 10:30

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Разбойническа история

                              04.09.2021 11:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Bubblegaria 2.0

                              04.09.2021 11:45

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Уанда Лаванда

                              04.09.2021 13:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Домът ни - Гората

                              04.09.2021 16:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Уъркшоп цирково изкуство - Въздух

                              04.09.2021 17:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Домът ни - Гората

                              04.09.2021 18:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Пешеходна зона

                              04.09.2021 18:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Bubblegaria 2.0

                              04.09.2021 19:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Край на сезона

                              04.09.2021 21:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Мила Роберт, акустичен концерт

                              05.09.2021 10:30

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Гъбарко

                              05.09.2021 11:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Bubblegaria 2.0

                              05.09.2021 11:45

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Червената шапчица

                              05.09.2021 13:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Домът ни - Гората

                              05.09.2021 16:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Уъркшоп цирково изкуство - Въздух

                              05.09.2021 17:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Домът ни - Гората

                              05.09.2021 17:30

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Bubblegaria 2.0

                              05.09.2021 18:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Пешеходна зона

                              05.09.2021 19:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Въздух

                              05.09.2021 21:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Сънища

                              06.09.2021 10:30

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Дъщерята на самурая

                              06.09.2021 11:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 TheatAir - Bubblegaria 2.0

                              06.09.2021 19:00

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - Малката кибритопродавачка

                              06.09.2021 21:30

                              ФЕСТИВАЛ 2021 - ЗАКРИВАНЕ

                              09.09.2021 19:00

                              Дама Пика

                              11.09.2021 10:30

                              Палечка

                              11.09.2021 11:45

                              Палечка

                              12.09.2021 10:30

                              Косе Босе

                              12.09.2021 11:45

                              Косе Босе

                              16.09.2021 19:00

                              Малкият Принц

                              17.09.2021 10:30

                              Приключениe с маймунка

                              18.09.2021 10:30

                              Трите прасенца

                              18.09.2021 11:45

                              Трите прасенца

                              19.09.2021 10:30

                              Не си търси белята

                              19.09.2021 11:45

                              Не си търси белята

                              23.09.2021 19:00

                              Бомбето

                              25.09.2021 10:30

                              Болен здрав носи

                              25.09.2021 11:45

                              Болен здрав носи

                              26.09.2021 10:30

                              Чук и Пук

                              26.09.2021 11:45

                              Чук и Пук

                              02.10.2021 10:30

                              Трите прасенца

                              02.10.2021 11:45

                              Трите прасенца

                              02.10.2021 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              03.10.2021 10:30

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              03.10.2021 11:45

                              Голямото пътешествие на малкото крокодилче

                              07.10.2021 19:00

                              Малкият Принц

                              08.10.2021 19:30

                              Статут

                              09.10.2021 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              09.10.2021 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              10.10.2021 10:30

                              Приказка за Цар Салтан

                              10.10.2021 11:45

                              Приказка за Цар Салтан

                              14.10.2021 19:00

                              Вграждане

                              16.10.2021 10:30

                              Не си търси белята

                              16.10.2021 11:45

                              Не си търси белята

                              17.10.2021 10:30

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              17.10.2021 11:45

                              Кученцето, което не можеше да лае

                              28.10.2021 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              30.10.2021 10:30

                              Принцесата и свинарят

                              30.10.2021 11:45

                              Принцесата и свинарят

                              31.10.2021 10:30

                              Приключениe с маймунка

                              31.10.2021 11:45

                              Приключениe с маймунка

                              04.11.2021 19:00

                              Принцът на морето и принцът на земята

                              06.11.2021 10:30

                              Ама че крокодил!

                              06.11.2021 11:45

                              Ама че крокодил!

                              07.11.2021 10:30

                              Болен здрав носи

                              07.11.2021 11:45

                              Болен здрав носи

                              11.11.2021 19:00

                              Вграждане

                              13.11.2021 10:30

                              Тримата братя и златната ябълка

                              13.11.2021 11:45

                              Тримата братя и златната ябълка

                              14.11.2021 10:30

                              Дядовата ръкавичка

                              14.11.2021 11:45

                              Дядовата ръкавичка

                              18.11.2021 19:00

                              Бомбето

                              20.11.2021 10:30

                              Косе Босе

                              20.11.2021 11:45

                              Косе Босе

                              21.11.2021 10:30

                              Трите прасенца

                              21.11.2021 11:45

                              Трите прасенца

                              25.11.2021 19:00

                              Малкият Принц

                              27.11.2021 10:30

                              Приключениe с маймунка

                              27.11.2021 11:45

                              Приключениe с маймунка